Wyszków. Spędziła na dworze ponad dobę! Wycieńczona kobieta znaleziona 360 km od domu

2020-12-02 15:33 Michał Michalak
 Wyszków. Spędziła na dworze ponad dobę! Wycieńczona kobieta znaleziona 360 km od domu
Autor: Anrita1705 Zaginiona mieszkanka Poznania została znaleziona 360 km od domu. Policjanci z Wyszkowa powiedzili, że 76-latka spędziła na dworze ponad dobę była wycieńczona, zdj. ilustracyjne

O wielkim szczęściu może mówić wycieńczona kobieta, która spędziła na dworze ponad dobę. Znaleźli ją w minionym tygodniu policjanci z Wyszkowa, którzy patrolowi ulice miasta. Okazało się, że to mieszkanka Poznania, która przejechała na Mazowsze aż 360 kilometrów, by zobaczyć się z bratem, ale nie go nie zastała. Kobieta wyszła z domu z 25 listopada, nikomu jednak nie mówiąc.

Wycieńczoną kobietę, która spędziła na dworze ponad dobę, znaleźli na terenie Wyszkowa policjanci. 76-latka została namierzona 360 km od swojego domu w Poznaniu, który opuściła 25 listopada, nikomu nie mówiąc. Okazało się, że przemierzyła tyle kilometrów, by zobaczyć się z bratem, którego jednak nie zastała.

Wyszków. Leżał między autami. 38-latka z Warszawy szukała policja w całej Polsce!

W związku z tym chodziła po mieście przemarznięta i przemoczona, dopóki nie zobaczył jej patrol funkcjonariuszy z Wyszkowa. Rodzina kobiety, która wcześniej zgłosiła jej zaginięcie, natychmiast została powiadomiona o jej odnalezieniu, dlatego seniorka trafiła już pod jej opiekę.

Raciąż. Luksusowe auta spłonęły przed domem! Strażacy: Podpalenie [ZDJĘCIA]

Policjanci ze Śląska szukają właściciela kota