15-miesięczne dziecko potrącone przez samochód. Autem kierował pijany ojciec

i

Autor: shutterstock

Koszmar w Gnieźnie

15-miesięczna dziewczynka potrącona przez samochód. Autem kierował pijany ojciec

2023-09-17 21:55

Koszmarny wypadek w Gnieźnie. 15-miesięczna dziewczynka została potrącona przez samochód, którym kierował jej ojciec. Mężczyzna był pijany. Dziecko w ciężkim stanie zostało zabrane przez śmigłowiec LPR do szpitala w Poznaniu.

Gniezno. Samochód potrącił 15-miesięczne dziecko

Do koszmarnego zdarzenia w niedzielę, 17 września, około godz. 19. Na terenie Stolicy Eksperymentu przy ul. Słowackiego w Gnieźnie samochód osobowy potrącił 15-miesięczną dziewczynkę.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że nietrzeźwy obywatel Ukrainy, który dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, przy próbie przeparkowania pojazdu potrącił swoje 15-miesięczne dziecko, które nagle znalazło się za jego pojazdem – powiedziała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowa KPP w Gnieźnie.

Jak dodała rzecznika, decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany. Dodatkowo będzie pobrana od niego krew do dalszych badań.

Dziewczynka została zabrana do szpitala. - Dziecko zostało Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym zabrane do szpitala w Poznaniu. Na tę chwilę nie mamy informacji o stanie zdrowia tej dziewczynki – dodała Anna Osińska.

Według nieoficjalnych doniesień, stan maluszka był bardzo poważny.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia przez policję.

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Barcicach
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany