Ciężarna 21-latka zmarła w przychodni! Śledczy ujawniają przyczynę zgonu. W tle poważna choroba

i

Autor: pexels.com - zdj. ilustracyjne

Tragedia w Osieku nad Notecią

Ciężarna 21-latka zmarła w przychodni! Śledczy ujawniają przyczynę zgonu. W tle poważna choroba

2023-02-06 15:58

Wracamy do tragedii, która rozegrała się w Osieku nad Notecią (pow. pilski). W czwartek, 2 lutego w przychodni zmarła 21-latka która była w 25. tygodniu ciąży. Sprawą od razu zajęła się prokuratura, która w sobotę (4 lutego) przeprowadziła sekcję zwłok kobiety. Co było przyczyną śmierci 21-latki i jej dziecka?

Osiek nad Notecią: Nie żyje 21-latka w ciąży

Do dramatu doszło w czwartek (2 lutego) w godzinach porannych w jednej z przychodni w Osieku nad Notecią w powiecie pilskim. Zmarła tam 21-latka, która była w ciąży.

- Wstępne ustalenia wskazują, że 21-letnia kobieta znajdująca się w 25. tygodniu ciąży zasłabła na ulicy. Z pomocą przechodniów trafiła do ośrodka zdrowia. Tam wykonane zostały kobiecie badania, jednak jej stan się pogarszał. W trybie pilnym na miejsce zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. W trakcie udzielania pomocy doszło u kobiety do zatrzymania czynności życiowych. Niestety pomimo prowadzonej akcji ratunkowej u dziecka również stwierdzono brak oznak życiowych - powiedział w rozmowie z Eską Piła st sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Zobacz: Śmierć ciężarnej 21-latki w przychodni w Osieku nad Notecią. Prokuratura zapowiada sekcję zwłok

Ciężarna 21-latka zmarła w przychodni! Śledczy ujawniają przyczynę zgonu. W tle poważna choroba

Jak podaje lokalny portal "asta24.pl", sekcja zwłok wykazała, że młoda kobieta zmarła w wyniku zatoru płucnego. Z informacji uzyskanych przez śledczych wynika, że 21-latka chorowała na serce. Teraz mają oni ustalić, czy była otoczona właściwą opieką przez lekarzy.

Sonda
Czy policji uda się ustalić, co wydarzyło się w przychodni?

Czym jest niewydolność serca? Jak nie przeoczyć pierwszych objawów?

Posłuchaj rozmowy ze specjalistą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają