Karetka

i

Autor: Shutterstock Karetka

Przerażające odkrycie!

43-latka była umówiona z koleżanką, ale długo nie otwierała drzwi! W mieszkaniu znaleziono jej zwłoki

W piątek, 3 lutego doszło do makabrycznego odkrycia! Jak przekazują lokalne media, zaniepokojona kobieta poinformowała służby o tym, że jej znajoma nie otwiera jej drzwi, chociaż były umówione. Po dotarciu strażaków na miejsce i wyważeniu przez nich drzwi zauważono zwłoki kobiety.

Śrem: Zwłoki kobiety w mieszkaniu

O zdarzeniu poinformował lokalny portal "Tydzień Ziemi Śremskiej". Według ustaleń dziennikarzy, do sytuacji doszło w piątek, 3 lutego około 11:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Okulickiego.

Czytaj także: Młody mężczyzna podpalił się na oczach swojej matki! Jest w stanie krytycznym

Kobieta zaspokoiła się, że jej koleżanka nie otwiera drzwi, ani się z nią nie skontaktowała. Panie miały by umówione na spotkanie, więc sytuacja tym bardziej była poważna. Na miejsce wezwano służby, które podjęły decyzje o wyważeniu drzwi. Niestety w środku potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Strażacy znaleźli ciało...

43-latka nie żyła od dłuższego czasu

Jak informuje portal, kobieta miała być już martwa jakiś czas, o czym mają świadczyć tzw. plamy opadowe na jej ciele. Nadal nie wiadomo, co mogło być przyczyną śmierci 43-letniej mieszkanki Śremu. Na ten moment policja bada sprawę i prowadzi dalsze czynności w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Zwłoki młodziutkiej kobiety na szkolnym boisku. Drastyczne wideo