77-latek jechał POD PRĄD na drodze S5! O krok od czołowego zderzenia. PRZERAŻAJĄCE nagranie

2020-08-04 14:45 Maciej Brzeziński
77-latek jechał POD PRĄD na drodze S5! O krok od czołowego zderzenia. PRZERAŻAJĄCE nagranie
Autor: Youtube / Moje Gniezno 77-latek jechał POD PRĄD na drodze S5! O krok od czołowego zderzenia. PRZERAŻAJĄCE nagranie

77-latek wsiadł za kierownicę swojego samochodu i jechał pod prąd! Wszystko działo się na drodze S5 w okolicach węzła Łubowo. W sieci pojawiło się nagranie z tej sytuacji, które uwiecznił inny z uczestników ruchu drogowego. Tam mogło dojść do tragedii!

Do zdarzenia doszło we wtorek (28 lipca). Dyżurny gnieźnieńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze S5 przed węzłem Wierzyce w kierunku Gniezna pod prąd jedzie samochód marki renault megane.

- Podczas kontroli okazało się, że kierowca, 77-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno miał w wydychanym powietrzu 0,6 promila. Mężczyzna nawet nie miał świadomości, że jechał samochodem w przeciwnym kierunku i stwarzał realne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. Powiedział policjantom, że pomylił drogi - relacjonują funkcjonariusze z KPP Gniezno.

Portal moje-gniezno.pl opublikował nagranie z tego zdarzenie. Lokalna redakcja otrzymała je od innego z uczestników ruchu drogowego. Widzimy na nim, że gdyby nie przytomność kierowców to doszłoby do potężnego karambolu.

Na nagraniu z wideorejestratora widzimy datę 28 października 2019. Lokalna redakcja tłumaczy, że na kamerze była ustawiona błędna data, bowiem wideo pochodzi z 28 lipca 2020.

Pijany kierowca nie potrafił zapanować nad swoim autem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.