Atak zimy w Poznaniu! Taka pogoda w kwietniu to rzadkość [ZDJĘCIA]

2021-04-07 7:40 bm
Atak zimy w Poznaniu! Taka pogoda w kwietniu to rzadkość
Autor: BM Atak zimy w Poznaniu! Taka pogoda w kwietniu to rzadkość

Tego mało, kto się spodziewał. Zima wróciła do Poznania. W środowy poranek mieszkańcy stolicy Wielkopolski zobaczyli za swoimi oknami biały puch. Delikatnie zaśnieżone są ulice i chodniki.

Mamy 7 kwietnia i wielu z nas marzy o wiośnie z prawdziwego zdarzenia. Tymczasem ponownie trzeba wyciągnąć zimowe kurtki, czapki, szaliki i rękawiczki. Wszystko za sprawą zimowej aury. W nocy z wtorku na środę w Poznaniu spadł śnieg.

Okazuje się, że taka aura może tam towarzyszyć zarówno w środę, jak i w czwartek. Synoptycy przewidują dalsze opady śniegu i śniegu z deszczem. Ponadto ciągle obowiązuje ostrzeżenie IMGW dotyczące przymrozków.

W ostatnich dniach wielu kierowców zmieniło już opony zimowe na letnie, co z pewnością nie jest dobrą wiadomością dla nich samych. Aura powoduje, że na drogach jest ślisko i niebezpiecznie, a zmienione ogumienie nie pomaga w opanowaniu pojazdu.

Wiosna czy zima? Warszawa zasypana śniegiem
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE