Burmistrz Murowanej Gośliny zatrzymany przez CBA! Kiedyś nagrano, jak zażywa narkotyki

i

Autor: BIP Murowana Goślina/ CBA Burmistrz Murowanej Gośliny zatrzymany przez CBA! Kiedyś nagrano, jak zażywa narkotyki

Burmistrz Murowanej Gośliny zatrzymany przez CBA! Kiedyś nagrano, jak zażywa narkotyki

2022-01-11 14:17

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali burmistrza Murowanej Gośliny Dariusza U. oraz sześć innych osób. W urzędzie trwa kontrola. Burmistrz Dariusz U. w przeszłości zasłynął m.in. nagraniem, które sugeruje, że zażywa narkotyki oraz wysłaniem trzech tysięcy smsów, aby jego pełnomocniczka mogła wygrać plebiscyt.

Stowarzyszenie Wspólna Przyszłość poinformowało, że we wtorek (11 stycznia) zatrzymany został burmistrz Murowanej Gośliny - Dariusz U. oraz kilka innych osób. Informacje te potwierdzają przedstawiciele Centralnego Biura Antykorupcyjnego, którzy pojawili się w urzędzie. - Potwierdzamy, że funkcjonariusze poznańskiej Delegatury CBA zatrzymali dzisiaj siedem osób, w tym burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina. Czynności zostały przeprowadzone w związku z toczącym się postępowaniem, na polecenie Wielkopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu. Na tym etapie, z uwagi na to, że czynności są w toku, to wszystkie informacje, które mamy do przekazania - powiedzieli przedstawiciele CBA w rozmowie z portalem epoznan.pl. Dariusz U. został doprowadzony do prokuratury, gdzie jest przesłuchiwany.

Czytaj też: Burmistrz Murowanej Gośliny CAŁUJE SIĘ z sekretarką na imprezie! Mieszkańcy są OBURZENI

Kontrowersje burmistrza Murowanej Gośliny

Burmistrz Murowanej Gośliny w przeszłości był już wielokrotnie "bohaterem" mediów. W marcu 2021 roku zasłynął aferą narkotykową. Na krótkim filmie, który obiegł media widać było, jak spożywa substancje, które mogą być nielegalne. Sam zainteresowany bagatelizował całą sytuację na łamach "Super Expressu". Podkreślał, że "film przedstawia żartobliwą scenkę ze spotkania prywatnego, która została celowo wyjęta z kontekstu, aby sugerować, że były na nim obecne zabronione substancje".

Dariusz U. był także bohaterem nagrania, na którym było widać, jak całuje się ze swoją sekretarką. Ponadto swego czasu wysłał ponad 3 tysiące smsów, aby jego pełnomocniczka mogła wygrać plebiscyt „Głosu Wielkopolskiego”

Blokowali rondo bo nie chcą smrodu. „Burmistrz sprzedał nasze zdrowie!”
Nasi Partnerzy polecają