Chciał położyć kota na rozgrzaną patelnię. Patostreamer znowu w akcji. Szokujące nagrania!

2021-10-12 9:55
Chciał położyć kota na rozgrzaną patelnię. Patostreamer znowu w akcji. Szokujące nagrania!
Autor: youtube/ screen z nagrania Chciał położyć kota na rozgrzaną patelnię. Patostreamer znowu w akcji. Szokujące nagrania!

Patostreamer Gural znowu w akcji. Sieć obiegły nagrania, na których widać, jak mężczyzna znęca się nad kotem i psem. Grzegorz G. już w przeszłości był skazany za swoje internetowe wybryki. Czy tym razem również odpowie za to, co zrobił?

Grzegorz G. znany jest w sieci jako "Gural". Mężczyzna prowadzi w serwisie Youtube transmisje, na których robi różne rzeczy. Często dzieje się to pod wpływem alkoholu, ale to nie usprawiedliwia jego zachowania. W 2019 roku został skazany za usiłowanie rozpowszechnienia wizerunku nagiej małoletniej! Usłyszał wyrok 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Teraz sieć obiegają kolejne nagrania z jego udziałem, o czym poinformował nas jeden z czytelników. - Przeglądając serwis YouTube natknąłem się na pewnego użytkownika kanału który w mojej opinii znęca się nad swoimi zwierzętami i przedstawia fragmenty zoofilii - napisał pan Mateusz. - Dodam iż zrobiłem research w internecie i ten osobnik w przeszłości popełnił szereg przestępstw podczas transmisji na żywo - dodał nasz czytelnik, który jednocześnie podesłał kilka nagrań z udziałem "Gurala".

Wstrząsających nagrań, na których widać, jak mężczyzna znęca się nad zwierzętami jest naprawdę bardzo dużo. Najbardziej oburzające jest to, na którym widać, jak próbuje najpierw położyć kota na rozgrzaną patelnię, a potem włożyć do piekarnika. Zwierzę mu się wyrywa i spada na podłogę. Z kolei na innym filmie znęca się nad psem. Do jego pyska wsadza papierosa. Wszystko to robi w towarzystwie swojej dziewczyny, która jest ewidentnie rozbawiona całą sytuacją.

To jednak nie wszystko. Są też takie nagrania na których widać jak Gural dotyka kota po genitaliach i ewidentnie sprawia mu to radość. - To są zapędy zoofilskie - pisze nasz czytelnik. My zapytaliśmy wielkopolską policję o nagrania Gurala. Na ten moment nie jest prowadzone żadne postępowanie w jego sprawie.

Sonda
Czy oglądasz patostreamy?
Patostreamerzy pastwili się nad niepełnosprawnym chłopakiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE