Chciał wypić wodę, doznał poparzeń! 27-latek trafił do szpitala [NOWE FAKTY]

2019-08-23 17:12
Helikopter LPR
Autor: Lowdown / CC BY-SA 3.0 / wikipedia.org Helikopter LPR

Do dramatycznego zdarzenia doszło w miejscowości Wronów w powiecie krotoszyńskim. 27-letni mężczyzna połknął niezidentyfikowaną substancję. Został zabrany do szpitala przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się okazało, doznał poparzenia dróg oddechowych.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Wielowieś. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe. Jak informował portal infostrow.pl. ratownicy pomagali osobie, która doznała poparzenia dróg oddechowych. Wedle najnowszych informacji poszkodowanym jest 27-letni mężczyzna, który stracił przytomność po wypiciu nieokreślonej cieczy z butelki po wodzie mineralnej.

- 1,5 litrową plastikową butelkę z przezroczystą cieczą zabezpieczyliśmy do badań i trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie - powiedział Polsat News rzecznik krotoszyńskiej policji Bartosz Karwik.

27-latek został przetransportowany helikopterem do szpitala w Kaliszu, skąd przeniesiono go do placówki medycznej w Poznaniu. Tam przebywa pod opieką lekarzy.