Chodzież. Matka udusiła Marcelka

i

Autor: FACEBOOK, REPRODUKCJA PAWEŁ JASKÓŁKA / SUPER EXPRESS Chodzież. Matka udusiła Marcelka

Chodzież: Matka UDUSIŁA 2-letniego synka. Ukarano trzech policjantów!

2020-08-17 11:56

Ta sprawa zbulwersowała mieszkańców Chodzieży. Po tragicznej śmierci 2-letniego chłopca wszczęto śledztwo. Już jakiś czas temu odwołano Prokuratora Rejonowego w Chodzieży. Wiadomo, że wielu uchybień dopuścili się także policjanci. Trzech z nich już ukarano, ale to nie kończy sprawy.

Makabryczna sprawa ma swój początek w marcu 2020 roku. 21-letnia kobieta zamordowała swojego małego synka. Dziecko było też katowane przez jej konkubenta. Kobiecie grozi dożywocie, a jej partnerowi 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest jednak o wiele bardziej skomplikowana. Jakiś czas po śmierci dziecka Zbigniew Ziobro odwołał Prokuratora Rejonowego w Chodzieży. W toku śledztwa ujawniono, że zarówno policja, jak i prokuratura w Chodzieży od miesięcy dysponowała informacjami o przemocy stosowanej wobec dziecka. Niestety, nikt nie zareagował na czas i doszło do tragedii.

Czytaj też: Matka UDUSIŁA 2-letniego syna! Dziecko musiało jeść karmę dla szczurów!

Cały czas śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Poznaniu. Portal chodziez.naszemiasto.pl informuje, że trzech funkcjonariuszy dopuściło się uchybień i zostało ukaranych naganami. Ponadto w przypadku dwóch innych mundurowych również uznano winę, jednak przewinienia nie były na tyle istotne, by wymierzyć im karę.

Dlaczego zamordowałaś nasze dziecko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE