Czas na II Mikołajkowy Koncert Marzeń. Gwiazdą wieczoru będzie Zakopower

2019-12-04 7:15 Redakcja
Zakopower
Autor: Jacek Kozioł

Czas na drugi z cyklu Koncert Marzeń. Już w najbliższy czwartek odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zespół Zakopower wprowadzi nas w magię świąt. To wszystko dla dzieci, które potrzebują rehabilitacji i terapii.

- To wyjątkowy charytatywny koncert, bowiem oprócz uczty dla ucha i wspólnego kolędowania będzie okazja by spełnić dziecięce marzenia - przekonują organizatorzy.

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie zespół Zakopower. To on wprowadzi nas w magię świąt, zaprezentuje niezwykłe aranżacje i wspaniałe wykonanie kolęd i pastorałek, tych znanych i mniej znanych.

- Zaprezentujemy Państwu nasze Laboratorium Pasji - dzieci, które je tworzą na co dzień wiele godzin spędzają na rehabilitacji, terapiach by pójść krok dalej. To dzieci m.in. z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, spektrum autyzmu, dystrofią mięśniową - opowiadają organizatorzy.

- Nie zapominają jednak o swoich marzeniach a my pomagamy im je realizować. Nasze dzieci z powodzeniem grają w piłkę, trenują szermierkę, tańczą, śpiewają. To wyjątkowa forma rehabilitacji - bo gdy dziecko ma cel, motywacje - potrafi więcej, nabiera pewności siebie, wiary we własne siły, nabywa nowych umiejętności - Niemożliwe staje się możliwe - dodają.

Efekty tych działań będzie można zobaczyć w trakcie koncertu. Najważniejszy jest jednak cel. Całkowity dochód z biletów przeznaczony zostanie na wspieranie wszechstronnego rozwoju niepełnosprawnych dzieci.

Koncert odbędzie się w czwartek (5 grudnia) w Sali Ziemi MTP o godz. 18:00. Bilety na to wydarzenie są dostępne TUTAJ.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE