Zakopower

i

Autor: Jacek Kozioł

Czas na II Mikołajkowy Koncert Marzeń. Gwiazdą wieczoru będzie Zakopower

2019-12-04 7:15

Czas na drugi z cyklu Koncert Marzeń. Już w najbliższy czwartek odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zespół Zakopower wprowadzi nas w magię świąt. To wszystko dla dzieci, które potrzebują rehabilitacji i terapii.

- To wyjątkowy charytatywny koncert, bowiem oprócz uczty dla ucha i wspólnego kolędowania będzie okazja by spełnić dziecięce marzenia - przekonują organizatorzy.

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie zespół Zakopower. To on wprowadzi nas w magię świąt, zaprezentuje niezwykłe aranżacje i wspaniałe wykonanie kolęd i pastorałek, tych znanych i mniej znanych.

- Zaprezentujemy Państwu nasze Laboratorium Pasji - dzieci, które je tworzą na co dzień wiele godzin spędzają na rehabilitacji, terapiach by pójść krok dalej. To dzieci m.in. z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, spektrum autyzmu, dystrofią mięśniową - opowiadają organizatorzy.

- Nie zapominają jednak o swoich marzeniach a my pomagamy im je realizować. Nasze dzieci z powodzeniem grają w piłkę, trenują szermierkę, tańczą, śpiewają. To wyjątkowa forma rehabilitacji - bo gdy dziecko ma cel, motywacje - potrafi więcej, nabiera pewności siebie, wiary we własne siły, nabywa nowych umiejętności - Niemożliwe staje się możliwe - dodają.

Efekty tych działań będzie można zobaczyć w trakcie koncertu. Najważniejszy jest jednak cel. Całkowity dochód z biletów przeznaczony zostanie na wspieranie wszechstronnego rozwoju niepełnosprawnych dzieci.

Koncert odbędzie się w czwartek (5 grudnia) w Sali Ziemi MTP o godz. 18:00. Bilety na to wydarzenie są dostępne TUTAJ.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki