Zapłakana czterolatka błąkała po parkingu przed marketem! Interweniowała policja

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Zapłakana czterolatka błąkała po parkingu przed marketem! Interweniowała policja

Dramat dziecka

Zapłakana czterolatka błąkała po parkingu przed marketem! Interweniowała policja

2023-03-23 12:48

Błąkającą się, zapłakaną czterolatkę, uratowali policjanci z Wągrowca. Dziewczynka zgubiła się mamie i dziadkowi podczas zakupów. Szczegóły artykułu.

Wągrowiec: Zapłakana czterolatka błąkała po parkingu przed marketem! Interweniowała policja

Zapłakaną dziewczynkę, błąkająca się na parkingu w Wągrowcu zauważyli policjanci, patrolujący ulice miasta z psem Laserem. - Około godziny 13 przechodząc przez parking marketu, zauważyli krążącą pomiędzy samochodami małą dziewczynkę, której leciały łezki. Policjant porozmawiał z dzieckiem i zapytał, co się stało, dlaczego płacze - opisuje sytuację mł. asp. Dominik Zieliński, rzecznik prasowy policji w Wągrowcu.

Czytaj także: Matka z 14-latką zabite przed podpaleniem domu. Przerażające wieści ws. tragedii w Zalasewie

Rezolutna, ale i przerażona dziewczynka wytłumaczyła mundurowym, że szuka mamy i dziadka. Opisała, że jej opiekunowie poszli… do lasu. - Policjant po wysłuchaniu dziecka powiedział, że razem z pieskiem znajdą mamę, jednak poszukiwania zaczną od pobliskiego marketu - informuje Zieliński.

Mama z dziadkiem na szczęście tam byli. Płacili już za zakupy przy kasie, ale nawet nie zorientowali się, że dziewczynki… nie ma przy nich. Wszystko przez pośpiech i nieuwagę. Dziecku na szczęście nic się nie stało, bardzo się tylko zdenerwowała i wystraszyła. - W całym tym pośpiechu i zbliżającym się zgiełku przedświątecznych zakupów, nie zapominajmy o tym, co najważniejsze... - upomina policjant.

Sonda
Czy zdarzyło ci się pozostawić dziecko bez opieki?
Szokujące sceny w zoo! Dziecko zjeżdżało po wybiegu, rodzice na wszystko patrzyli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany