Dni otwarte na lotnisku w Poznaniu. 26 i 27 września sporo atrakcji [WEEKEND W POZNANIU]

2015-09-22 10:00 Marta Glanc
Dni otwarte na lotnisku w Poznaniu. 26 i 27 września sporo atrakcji
Autor: HOCHTIEF POLSKA, mat. Portu Lotniczego Poznań-Ławica Dni otwarte na lotnisku w Poznaniu. 26 i 27 września sporo atrakcji

W weekend 26-27 września Port Lotniczy Poznań-Ławica zaprasza na dni otwarte. W programie jest sporo wydarzeń, w tym m.in. wyścigi dronów.

Od poniedziałku lotnisko Poznań-Ławica jest zamknięte dla lotów aż do 11 października. Wszystko z powodu prac modernizacyjnych, jakie przeprowadzane są na drodze startowej. Korzystając z okazji, port postanowił otworzyć się na mieszkańców Poznania i turystów. W weekend 26-27 września będzie można się tam pojawić, aby zobaczyć miejsca, które na co dzień nie są dostępne dla pasażerów.

Dni otwarte na lotnisku Poznań-Ławica

- Odwiedzający będą mogli przebyć drogę pasażera i zobaczyć, jak przemieszcza się nadany na stanowisku check-in bagaż, dowiedzą się co to PPS i RDK, zobaczą jak rozbudowany park maszynowy niezbędny jest do funkcjonowania lotniska - wymieniają organizatorzy. Zobaczymy także m.in. wyścigi dronów, bo przy okazji na miejscu odbywać się będzie Konwent Pasjonatów dronów DRON/UP! 2015. Nie zabraknie gastronomii. Na głodnych czekać będzie strefa food truck.

Wejście na dni otwarte jest darmowe. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Lotnisko Poznań-Ławica będzie można zwiedzać w sobotę (26 września) w godz. 11.00-18.00 oraz w niedzielę (27 września) w godz. 11.00-17.00.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE