DRAMAT pod Szamotułami. Ojciec POTRĄCIŁ 2-letnią córkę! Dziewczynka ZMARŁA w szpitalu

2020-07-06 20:39
Pogotowie
Autor: ESKA INFO Łódź /azdjęcie ilustracyjne

Rodzinny dramat w Ludwikowie (pow. szamotulski). Nie żyje 2-letnia dziewczynka, która została potrącona samochodem przez własnego ojca. Mężczyzna usłyszał zarzut i grozi mu kilka lat więzienia!

Tragiczne wiadomości z Ludwikowa (pow. szamotulski). W środę (1 lipca) na jednej z prywatnych posesji doszło do wypadku, o którym poinformowała "Gazeta Szamotulska".

- Ze wstępnych informacji policji wynika, iż kierujący samochodem podczas cofania potrącił niespełna dwuletnią dziewczynkę - przekazała mł. asp. Sandra Chuda w rozmowie z lokalną gazetą.

Dziewczynce bardzo szybko udzielono pomocy, ale pomimo starań lekarzy zmarła w szpitalu.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Szamotułach. Ojciec dziewczynki w trakcie zdarzenia był trzeźwy. Prokurator postawił mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, za który grozi mu do 5 lat więzienia.

Wypadek w Szamotułach to już kolejne tego typu zdarzenie w Wielkopolsce. Kilka dni temu informowaliśmy o śmierci 2-letniego chłopca w Chrząstowie, który został potrącony w trakcie akcji ratunkowej.

Dlaczego zamordowałaś nasze dziecko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE