Grodzisk Wlkp. W trakcie awantury z partnerką wyciągnął nóż! To przelało czarę goryczy

i

Autor: KPP Grodzisk Wlkp. Grodzisk Wlkp. W trakcie awantury z partnerką wyciągnął nóż! To przelało czarę goryczy

Grodzisk Wlkp. W trakcie awantury z partnerką wyciągnął nóż! To przelało czarę goryczy

2022-05-25 10:53

42-letni mężczyzna znęcał się od jakiegoś czasu nad swoją 38-letnią partnerką. Podczas jednej z kłótni wyciągnął nóż i zaczął jej grozić śmiercią. To przelało czarę goryczy. Sprawą zajęli się policjanci z Grodziska Wielkopolskiego.

Ta smutna historia ma swój początek kilka tygodni temu. W kwietniu 2022 roku 42-letni obywatel Ukrainy mieszkający na terenie Grodziska Wielkopolskiego zaczął znęcać się nad swoją partnerką. - Wielokrotnie, będąc pod wpływem alkoholu, nie potrafił kontrolować swoich emocji. Kierował obelżywe słowa do swojej partnerki oraz jej matki w obecności dziecka - relacjonują policjanci z KPP w Grodzisku Wielkopolskim. Pewnego razu 42-latek poszedł o krok dalej. - Punktem zwrotnym w życiu 38-letniej obywatelki Ukrainy była sytuacja, kiedy jej partner w trakcie kolejnej awantury wyciągnął nóż i groził jej pozbawieniem życia - wyjaśniają mundurowi.

CZYTAJ: Groźny przestępca z Węgier ukrywał się w Kępnie! Kilka lat temu zlecił zabójstwo

38-latka powiadomiła o wszystkim policję. W związku z tym agresor został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Ponadto sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. - Za popełnienie tego czynu kodeks karny przewiduję karę do dwóch lat pozbawienia wolności - mówią policjanci.

Podpaliła męża tyrana. „Całe życie się nade mną znęcał”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE