Szamotuły. 33-latek znęcał się nad żoną! To jednak nie wszystko

2022-04-11 9:22
Szamotuły. 33-latek znęcał się nad żoną! To jednak nie wszystko
Autor: KPP Szamotuły Szamotuły. 33-latek znęcał się nad żoną! To jednak nie wszystko

33-latek ma poważne problemy z prawem. Mieszkaniec powiatu szamotulskiego został zatrzymany, ponieważ znęcał się nad swoją żoną. To jednak nie wszystko. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

W poniedziałek (4 kwietnia) policjanci z Wydziału Kryminalnego z Szamotuł oraz z Posterunku Policji w Obrzycku zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu szamotulskiego. - Działania policjantów miały miejsce w związku z podejrzeniem, iż mężczyzna może znęcać się nad żoną - tłumaczy asp. Sandra Chuda, oficer prasowa KPP Szamotuły. To jednak nie wszystko. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania, w garażu policjanci znaleźli nielegalne substancje. - Funkcjonariusze zabezpieczyli około 280 gramów marihuany oraz około 300 gramów amfetaminy. Część środków była podzielona na porcje w woreczkach strunowych. Mężczyzna miał też wagi elektroniczne, których mógł używać do ważenia narkotyków - dodaje asp. Chuda.

33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. - Po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną oraz posiadania narkotyków - wyjaśnia asp. Chuda. Prokurator zastosował wobec mężczyzny wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz zakazu opuszczania kraju.

W trakcie pracy nad sprawą policjanci ustalili też podejrzaną o sprzedaż 33-latkowi narkotyków. Jest to 28-letnia mieszkanka Poznania. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty sprzedaży zabronionych substancji - Postępowanie w tych sprawach jest w toku. Prowadzą je policjanci z Posterunku Policji w Obrzycku. O wymiarze kary wobec mężczyzny oraz kobiety zadecyduje sąd - mówi asp. Chuda.

Sonda
Znasz kogoś, kto znęcał się nad rodziną?
Podpaliła męża tyrana. „Całe życie się nade mną znęcał”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE