Groza na przejściu dla pieszych! Huknął w matkę z dwójkę dzieci. Jedno jechało w wózku

i

Autor: manfredrichter/cc0/pixabay 32-letni kierowca był trzeźwy. Został ukarant mandatem w wysokości 1500 złotych / zdjęcie ilustracyjne.

Wypadek w Gnieźnie

Groza na przejściu dla pieszych! Huknął w matkę z dwójką dzieci. Jedno jechało w wózku

2022-12-22 20:36

32-letni kierowca wymusił pierwszeństwo i potrącił kobietę przechodzącą przez pasy z dwójką dzieci. Jedno z nich znajdowało się w wózku. Na szczęście nie doszło do tragedii, a pieszym nie stało się nic poważnego. Mężczyzna prowadzący fiata croma był trzeźwy. Policja ukarała go mandatem w wysokości 1500 złotych.

Gniezno. Groza na przejściu dla pieszych. Huknął w matkę z dwójką dzieci

W czwartek, 22 grudnia około godz. 17.30 na ul. Roosevelta w Gnieźnie potrącona przez samochód osobowy została matka z dwójką dzieci. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, a jedno z dzieci jechało w wózku. Cała trójka może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ nie stało im się nic poważnego. - Kobieta na miejscu zdarzenia została przebadana przez załogę karetki pogotowia, ale nie wymagała przewiezienia do szpitala - przekazała PAP asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowa KPP w Gnieźnie. Sprawcą incydentu był 32-letni mieszkaniec gminy Żnin, który kierował fiatem croma i skręcając w drogę poprzeczną nie ustąpił pierwszeństwa pieszym.

Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem

W tym przypadku wina kierowcy nie podlegała żadnej dyskusji. 32-latek został przebadany przez policję pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Test potwierdził, że mężczyzna był trzeźwy, kiedy na przejściu dla pieszych potrącił matkę z dwójką dzieci. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny w wysokości 1500 złotych.

Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Ulica Bagienna w Kątach Węgierskich. To tu zginęła młodziutka Magda
Nasi Partnerzy polecają