Gwałt w parku w Szamotułach! Sprawca poszukiwany

2021-12-05 12:55
Gwałt w parku w Szamotułach! Sprawca poszukiwany
Autor: Google Earth/ pixabay.com Gwałt w parku w Szamotułach! Sprawca poszukiwany

Dramatyczne wydarzenia w jednym z parków w Szamotułach (woj. wielkopolskie). Doszło tam do przestępstwa na tle seksualnym. Sprawca jest ciągle na wolności. Poszukuje go miejscowa policja.

O dramatycznych wydarzeniach poinformował portal eszamotuly.pl. W czwartek (2 grudnia) w godzinach wieczornych w Parku Zamkowym w Szamotułach doszło do ataku na kobietę. Nieznany sprawca brutalnie zgwałcił swoją ofiarę i uciekł. - Ze względu na dobro postępowania nie udzielamy na tą chwilę szczegółowych informacji. Policjanci dokładają wszelkich starań, aby ustalić i zatrzymać sprawcę tego przestępstwa - przekazała w rozmowie z lokalnym portalem asp. Sandra Chuda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Jednocześnie policjanci proszą wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w czynnościach, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach pod numerem telefonu 47 77 32 211. Do sprawy będziemy wracać.

Podejrzany o próbę gwałtu i usiłowanie uprowadzenia 11-letniej dziewczynki już w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE