Horror pod Poznaniem. Brutalnie skatował sąsiadkę! Wcześniej znęcał się nad matką

i

Autor: ARCHWIUM PRYWATNE REPRODUKCJA CEZARY MALECKI / SUPER EXPRESS Horror pod Poznaniem. Brutalnie skatował sąsiadkę! Wcześniej znęcał się nad matką

Horror pod Poznaniem. Brutalnie skatował sąsiadkę! Wcześniej połamał żebra swojej matce

2022-03-25 11:17

To się w głowie nie mieści! Marcin T. (40 l.) skatował nie tylko swoją sąsiadkę, ale też matkę! Znęcał się nad nią psychicznie, poniewierał, a na koniec połamał jej żebra! Na szczęście jest już w rękach policji. Prokuratura Rejonowa w Obornikach Wielkopolskich postawiła damskiemu bokserowi aż cztery zarzuty. - Mam nadzieję, że się z tego nie wywinie - mówi Super Expressowi pani Magda, którą mężczyzna także brutalnie pobił.

Pani Magda i Marcin T. to sąsiedzi. Mieszkają „przez ścianę” w Ludomkach pod Obornikami Wielkopolskimi i chociaż kobieta nigdy nic złego mężczyźnie nie zrobiła - ten wyraźnie nie darzy jej sympatią. Wyzywa ją i jej córkę, grozi, a 22 marca doszło do rękoczynów. - Odwiozłam córkę na korepetycję i chciałam wyjść z psem na spacer - opowiada o tamtej chwili pani Magda. Niczego złego się nie spodziewała. Wyszła przed dom i gdy była przy furtce, podszedł do niej Marcin T. - Zaczął mówić o płocie, który mu się nie podoba i od razu mnie zaatakował - mówi kobieta. Kobieta nie była w stanie zareagować. Marcin T. zaczął ją okładać pięściami. Gdy upadła, bił ją i kopał po głowie i całym ciele, uderzał jej głową o asfalt. Podduszał. - Na koniec usiadł mi na głowie - mówi przerażona kobieta, która błagała kata o litość. - Dosłownie darłam się, że mam dziecko na wychowaniu i ma mnie zostawić, ale nic to nie dało - mówi.

Zobacz także: Koszmarna śmierć 11-letniej Majeczki. Wracała z placu zabaw, gdy huknął w nią kierowca pod wpływem

W końcu po brutalnym ataku, Marcin T. zapytał sąsiadkę, kto ją pobił.

- Gdy odpowiedziałam, że on, bił dalej - mówi pani Magda. Dopiero, gdy odpowiedziała, że nie wie, zwyrodnialec przestał. Skatowana kobieta trafiła pod opiekę lekarzy, a sprawę zgłosiła na policję. - Boję się go, krzyczał do mnie: „zabiję cię s**o” - mówi przerażona.

Kobieta od razu zawiadomiła policję. Wtedy na jaw wyszły też, że Marcin T. pobił też wcześniej swoją matkę. - Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty - mówi "Super Expressowi" Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Jeden z nich dotyczy narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia pani Magdy, grożenia jej i znieważenia jej córki, ale jeden to zarzut znęcania się nad matką i jej pobicie. - Mężczyzna połamał swojej matce żebra - wyjaśnia Wawrzyniak. Prokuratura Rejonowa w Obornikach złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie damskiego boksera. Sąd przychylił się do tego wniosku i Marcin T. trafił za kratki na trzy miesiące.

Bandyci brutalnie uciszali świadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE