Próbował wydłubać kobiecie oczy

i

Autor: Shutterstock

Straszne!

Horror w poznańskim autobusie! "Próbował wydłubać kobiecie oczy"

2022-12-05 21:37

Poznań: Horror przeżyła pasażerka miejskiej linii nr 173. - Ktoś próbował zza pleców wydłubać kobiecie oczy - opisuje świadek zdarzenia, cytowany przez autorów profilu Spotted: MPK Poznań na Facebooku. Sprawę bada miejscowa policja, analizowany jest materiał z kamer.

- Czy są tu świadkowie sobotniego (3 grudnia 2022 r. - dop. red.) napadu o 15:54 w autobusie przed przystankiem Rynek Wschodni? Ktoś próbował zza pleców wydłubać kobiecie oczy. Ofiarą była moja ciocia. Był to autobus 173, który ze Śródki wyjechał o 15:35. MPK zabezpieczyło nagranie, ludzie uciekli - napisał świadek do autorów strony Spotted: MPK Poznań na Facebooku. Przerażająca relacja poruszyła mieszkańców Poznania. Wcześniej agresor miał mówić do siebie i zaczepiać innych pasażerów. Sprawa trafiła do poznańskiej policji.

Poznań: Atak na pasażerkę MPK. Śledztwo w toku

Sprawę szczegółowo opisuje "Głos Wielkopolski". Kierująca autobusem zareagowała prawidłowo, informując o całym zdarzeniu Centralę Nadzoru Ruchu. Sprawca uciekł z pojazdu, a ofiara nie wezwała pomocy. Na szczęście nie ma problemów ze wzrokiem, choć uskarżała się na ból w prawym oku, w które trafił sprawca. MPK zabezpieczyło nagranie z kamery.

- Policjanci dziś przyjęli takie zgłoszenie. Pani zgłosiła, że doszło do naruszenia jej nietykalności cielesnej. Mówiła, że jakiś mężczyzna zaszedł ją od tyłu w autobusie linii 173 i wciskał palce w oczy. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie - przekazała Małgorzata Meloch z wielkopolskiej policji, cytowana przez "Głos Wielkopolski". Do tematu będziemy wracać w poznańskim oddziale "Super Expressu". Co niepokojące - to nie jedyny tego typu sygnał, dotyczący autobusu linii nr 173.

- Około tydzień temu miałem podobną sytuację. Mężczyzna około 30-40 lat z tatuażem nad okiem, rozmawiał sam ze sobą, zaczepiał ludzi. Ostatecznie usiadł za mną i po pewnym czasie uderzył mnie w tył głowy. Niestety nie zgłosiłem tej sprawy na policję. Uważajcie na siebie. Chciałem jeszcze napisać, że sytuacja również miała miejsce w linii 173 - cytuje ofiarę autor strony Spotted: MPK Poznań na Facebooku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w autobusach komunikacji miejskiej?
Robią gofry w kształcie genitaliów. Poznańska cukiernia robi furorę

Pamiętasz sprawę śmierci małej Madzi?

Sprawdziliśmy, co dzieje się z jej matką. POSŁUCHAJ!

Listen to "Co dzieje się dziś z matką zabitej małej Madzi z Sosnowca? Sprawdziliśmy! ZBRODNIARZ I KARA" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają