Jacek Jaśkowiak krytykuje Mateusza Morawieckiego! "Premier czerpie swoją wiedzę z TVP Info"

2020-10-16 7:42 bm
Prezydent Jacek Jaśkowiak podczas konferencji prasowej
Autor: UMP Prezydent Jacek Jaśkowiak podczas konferencji prasowej

Jacek Jaśkowiak bardzo często krytykuje premiera Mateusza Morawieckiego. Tym razem prezydent Poznania odniósł się do działań rządu dotyczących pandemii koronawirusa, która przybiera na sile. Co powiedział Jacek Jaśkowiak?

W przeszłości Jacek Jaśkowiak już wielokrotnie krytykował Mateusza Morawieckiego za poszczególne działania. Na czwartkowej konferencji prasowej odniósł się do wypowiedzi premiera dotyczących pandemii.

- Moja opinia związana jest z wypowiedziami premiera, które wskazują na to, że nie ma on wiedzy, jak wygląda kwestia epidemii. On nie wie że niektórzy dzwonią po 200 razy do sanepidu i nie mogą sie dodzwonić. Premier jest wprowadzony przez doradców w błąd. To kwestia tego, że premier czerpie swoją wiedzę z TVP Info - powiedział Jacek Jaśkowiak.

Prezydent Poznania podkreślił w swojej wypowiedzi, że to wynika z prostego wnioskowania, a głównym źródeł zakażeń są szkoły. Na ten samej konferencji Jaśkowiak opowiadał m.in. o działalności szpitali w Poznaniu, o kwestii zamknięcia szkół czy też cmentarzy na Wszystkich Świętych.

Mateusz Morawiecki na kwarantannie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE