Charytatywna Gala Mama Marzenie rokrocznie przyciąga rzesze widzów. Tym razem będzie to też okazja do podsumowania minonych 15 lat działalności fundacji Mam Marzenie.
- Pokażemy jak to było na poczatku i jak jest teraz. Zaprosiliśmy marzycieli, których marzenia spełnialiśmy 15 lat temu i oni będą opowiadali jak to z perspektywy czasu wygląda. Czym był ten dzień spełnienia marzenia te kilknaście lat temu dla nich, kiedy byli dziećmi a teraz, kiedy są już dojrzałymi ludźmi - powiedziała w rozmowie z Radiem Eska prezeska fundacji Mam Marzenie, Karolina Adamska.
Podczas Gali na scenie zobaczmy grono znakomitych polskich artystów. Wśród nich Jimek, czyli Radzimir Dębski, który będzie kierować poznańską CoOperate Orchestra pod batutą Adama Domurata. Wystąpi także Natalia Kukulska, Rebeka i Krzysztof Antkowiak.
Jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na scenie, na oczach publiczności zostaną spełnione trzy marzenia. Organizatorzy nie zdradzają jednak czego będą dotyczyć.
Imprezę, jak co roku poprowadzi Małgorzata Kożuchowska, tym razem w towarzystwie Conrado Moreno.
Gala Mam Marzenie odbedzie się już 1 grudnia w Auli UAM, start godzina 18. Dochód z blietów zostanie przeznaczony na spełnianie kolejnych marzeń chorych dzieci. Wszystkie szczególy możecie znaleć na oficjalnej stronie wydarzenia.