Kórnik. Koszmarny wypadek! Dwie kobiety zginęły w zderzeniu mercedesa z tirem [AKTUALIZACJA]

2021-09-21 18:43
Kórnik. Koszmarny wypadek! Dwie kobiety zginęły po zderzeniu z tirem
Autor: Robert Zalewski/Super Express; Wodnik/cc0/Pixabay.com Dwie kobiety zginęły w wypadku w Kórniku w Wielkopolsce. Samochód osobowy, którym się poruszały, zmierzył się czołowo z ciężarówką na ul. Śremskiej w ciągu drogi wojewódzkiej 434 (zdj. ilustracyjne)

Dwie kobiety zginęły w wypadku w Kórniku w Wielkopolsce. Samochód osobowy, którym się poruszały, zmierzył się czołowo z ciężarówką na ul. Śremskiej w ciągu drogi wojewódzkiej 434. Do śmiertelnego wypadku w Kórniku doszło dziś po godz. 16. Na miejscu nadal pracują służby ratownicze, dlatego w miejscu, w którym zginęły dwie kobiety, występują utrudnienia.

Kórnik. Koszmarny wypadek! Dwie kobiety zginęły po zderzeniu z tirem

Aktualizacja godz. 18.43

- Do wypadku, w którym zginęły dwie kobiety, doszło na skrzyżowaniu w Błażejewie pod Kórnikiem - informuje Policja Wielkopolska. Ofiary podróżowały osobowym mercedesem.

Wcześniej pisaliśmy:

Jak informuje PAP, dwie kobiety zginęły w wypadku w Kórniku w Wielkopolsce. Samochód osobowy, którym się poruszały, zmierzył się czołowo z ciężarówką na ul. Śremskiej w ciągu drogi wojewódzkiej 434. Do śmiertelnego wypadku w Kórniku doszło we wtorek 21 września po godz. 16. Na miejscu nadal pracują służby ratownicze, dlatego w miejscu, w którym zginęły dwie kobiety, występują utrudnienia.

Czytaj też: 14-letnia Oliwia wpadła pod rozpędzony pociąg! Czy jeszcze kiedyś zatańczy?

Czytaj też: Poznań: Obrzuciła kościół jajkami i mówiła o wojnie. Wysokość kary zaskakuje

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE