Koronawirus. Czwarta fala się rozpędza? Raport z Wielkopolski [16.09.21]

2021-09-16 10:33
Koronawirus. Czwarta fala się rozpędza? Raport z Wielkopolski [16.09.21]
Autor: Shutterstock Koronawirus. Czwarta fala się rozpędza? Raport z Wielkopolski [16.09.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala się zbliża. Ile dziś (16.09) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również we czwartek (16 września) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 16 września, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto od kilku tygodni na świecie rozprzestrzenia się bardziej zaraźliwy wariant delta, a to może zwiastować czwartą falę koronawirusa. Zdaniem ekspertów powinniśmy na nią być gotowi już wczesną jesienią. Jak będzie ona wyglądać? Wszystko zależy od tempa szczepień przeciw COVID-19.

Ile dziś (16 września) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 16 września 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia i czy III fala COVID-19 opuszcza nasz kraj? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W czwartek (16 września 2021) resort zdrowia poinformował o 722 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 6 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 895 947 osób. Niestety, 75 464 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 16 września 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 36 osób. W regionie zmarły 2 osoby.

Sonda
Obawiasz się czwartej fali koronawirusa?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE