Koronawirus

i

Autor: SHUTTERSTOCK Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [10.01.22]

Koronawirus. Omikron w Polsce. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [10.01.22]

2022-01-10 10:32

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii szaleje na całym świecie. Ile dziś (10.01) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w poniedziałek (10 stycznia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 10 stycznia 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Mamy czwartą falę koronawirusa, która także zbiera żniwo zgonów. Ponadto na świecie pojawił się nowy wariant koronawirusa - omikron. Minister zdrowia Adam Niedzielski podkreśla, że czwarta fala szybko może przerodzić się w piątą falę.

Ile dziś (10 stycznia) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 10 stycznia 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W poniedziałek (10 stycznia 2022) resort zdrowia poinformował o 7 785  nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 14 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 4 220 984 osób. Niestety, 99 761 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 10 stycznia 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 548 osób.

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
CM Medyk wykorzystał innowacyjną metodę badania na koronawirus i zrobił bezpieczną imprezę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają