Koronawirus. Nowy rekord zakażeń! Raport z Wielkopolski [21.01.22]

2022-01-21 10:33
Koronawirus
Autor: usk.opole.pl/mat.prasowe Koronawirus 19 lutego. Piąta fala odpuszcza? Raport 19.02.2022

Koronawirus w Polsce. Pandemia szaleje na całym świecie. Ile dziś (21.01) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w piątek (21 stycznia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 21 stycznia 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Niedawno na świecie pojawił się nowy wariant koronawirusa - omikron. Jeszcze niedawno mówiliśmy o czwartej fali, ale śmiało można powiedzieć, że na całym świecie rozpoczęła się już piąta fala pandemii!

Ile dziś (21 stycznia) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 21 stycznia 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W piątek (21 stycznia 2022) resort zdrowia poinformował o 36 665 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 67 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 181 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 4 443 217 osób. Niestety, 103 626 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 21 stycznia 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 2587 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarły 23 osoby.

Sonda
Czy przestrzegasz obostrzeń koronawirusowych (maseczki, dezynfekcja, dystans)?
Prof. Robert Flisiak: Będzie nawet ponad 100 tys zakażeń dziennie, ale piąta fala może zakończyć pandemię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE