Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [21.10.21]

2021-10-21 10:33
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [9.11.21]
Autor: SHUTTERSTOCK Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [9.11.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii się rozpędza. Ile dziś (21.10) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w czwartek (21 października) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 21 października, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto od kilku tygodni widzimy stały wzrost zakażeń. Tym samym możemy mówić o czwartej fali.

Ile dziś (21 października) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 21 października 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia i czy IV fala COVID-19 staje się groźniejsza niż poprzednie? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W czwartek (21 października 2021) resort zdrowia poinformował o 5592 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 14 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 32 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 956 207 osób. Niestety, 76 300 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 21 października 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 244 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie.

Sonda
Czy boisz się czwartej fali koronawirusa?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE