Szyją maseczki dla szpitala/ zdj. ilustracyjne

i

Autor: pics_pd/pixnio.com

Koronawirus. Szpital w Poznaniu NIE PRZYJMIE własnoręcznie robionych maseczek!

2020-03-19 12:12

Koronawirus rozprzestrzenia się w Polsce. Każdego dnia informujemy o kolejnych zakażeniach wirusem z Chin, a także o różnych inicjatywach obywatelskich, które mają pomóc chociażby służbom medycznym. Okazuje się, że w szpital przy ul. Szwajcarskiej nie będzie przyjmować wszystkich towarów!

Koronawirus w Poznaniu

Od kilkunastu dni Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu działa na zwiększonych obrotach. To właśnie do niego trafiają osoby zakażone koronawirusem w woj. wielkopolskim. Mimo iż każdy towar medyczny jest na wagę złota to nie wszystko zostanie przyjęte.

- Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali przekazać się środki ochrony osobistej pracownikom szpitala przy ulicy Szwajcarskiej. Prosimy o dostarczanie jedynie maseczek ochronnych posiadających odpowiednie atesty. Tylko tego typu maseczki będą przyjmowane przez szpital. Odzież ochronna wykonana własnoręcznie lub nieposiadająca odpowiednich certyfikatów nie będzie przyjmowana - przekazał Urząd Miasta Poznania.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!Koronawirus w Polsce

Najnowsze doniesienia z kraju i ze świata można śledzić w naszej RELACJI NA ŻYWO. Ponadto polecamy naszą mapę online. Znajdują się na niej wszystkie potwierdzone przypadki w Polsce.

Czytaj też: Gdzie jest wirus z Chin? Aktualna mapa zachorowań

Inspektor sanitarny o kwarantannie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany