Kościan: Maszyna rolnicza WCIĄGNĘŁA rękę 13-latka! Z pola zabrał go helikopter LPR

2020-10-20 11:08
Kościan: Maszyna rolnicza WCIĄGNĘŁA rękę 13-latka! Z pola zabrał go helikopter LPR
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Kościan: Maszyna rolnicza WCIĄGNĘŁA rękę 13-latka! Z pola zabrał go helikopter LPR

Paskudne zdarzenia na polu w Nowym Dworze w powiecie kościańskim. 13-latek uległ wypadkowy podczas prac polowych. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał nastolatka do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek na polu w Nowym Dworze. Policjanci wstępnie ustalili, że 13-latek pomagał ojcu w pracach polowych. W pewnym momencie doszło do makabrycznego zdarzenia.

- Dziecko musiało znaleźć się pomiędzy ciągnikiem, a kombajnem. Mężczyzna usłyszał krzyk. Gdy podbiegł zobaczył, że jeden z elementów zestawu uwięził rękę chłopca - przekazał Radosław Nowak, oficer prasowy KPP w Kościanie w rozmowie z Radiem Elka.

Ojciec wezwał służby ratunkowe i przystąpił do próby uwolnienia ręki. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który zabrał 13-latka do szpitala w Poznaniu.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE