Koszmarna śmierć pieszych na trasie S5! Na policję zgłosił się kluczowy świadek

i

Autor: archiwum policji Koszmarna śmierć pieszych na trasie S5! Na policję zgłosił się kluczowy świadek. Mówi o potwornej kłótni przed tragedią

Dramat na drodze!

Koszmarna śmierć pieszych na trasie S5! Na policję zgłosił się kluczowy świadek. Mówi o potwornej kłótni przed tragedią

2023-01-09 14:33

Ten wypadek był bardzo tajemniczy. Dwie osoby zmarły w wyniku wypadku na drodze niedaleko Kościana w Wielkopolsce. Problem w tym, że nikt nie potrafił wytłumaczyć, jak doszło do nieszczęścia. Właśnie na policję zgłosił się świadek, który rzuca nowe światło na sprawę.

Do wypadku doszło we wtorek, 3 stycznia wieczorem. Na drodze S5 między węzłami Śmigiel Północ - Kościan Południe doszło do śmiertelnego potrącenia dwojga pieszych. Jezdnia w kierunku Poznania była przez kilka godzin zablokowana. Jak tłumaczył rzecznik kościańskiej policji, w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Ich kierowcy byli trzeźwi. Poza tym wszystko inne było bardzo tajemnicze, gdyż ciała leżały od siebie oddalone.

Zobacz: Tragedia na S5 w Kościanie! Zginęła dwójka pieszych

Po ustaleniu tożsamości ofiar okazało się, że był to 39-latek z Poznania i 39-latka z Dolnego Śląska. Nie było wiadomo, dlaczego znajdowali się na drodze w miejscu, w którym nie ma miejsc obsługi podróżnych. Nie znaleziono też auta, którym mogliby jechać.

Policja szukała świadków w tej sprawie i właśnie zgłosił się do nich kierowca, który podwoził ofiary wypadku. Jak mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji w trakcie podróży kobieta i mężczyzna pokłócili się.

39-latek był agresywny i pod wpływem alkoholu, aż w końcu para poprosiła o wysadzenie ich z auta. Pierwszy wysiadł 39-latek, który przeskoczył przez barierki i położył się na jezdni. Kobieta wyszła jako druga, zaczęła biec w stronę mężczyzny. Wtedy miało dojść do przejechania pary przez samochód. Policja weryfikuje te informacje. Do sprawy na pewno będziemy jeszcze wracać.

Sonda
Czy policji uda się ustalić przebieg tragedii?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany