KSW 53: Mateusz Gamrot i Norman Parke AWANTUROWALI SIĘ w studiu Polsatu Sport [WIDEO]

2020-07-10 10:49 Marcin Ciechański
Awantura Mateusza Gamrota i Normana Parke'a w Polsacie Sport
Autor: Polsat Sport Awantura Mateusza Gamrota i Normana Parke'a w Polsacie Sport

Kiedy w jednym miejscu pojawiają się Mateusz Gamrot i Norman Parke, można się spodziewać wszystkiego. Przede wszystkim awantury! Tak też było w programie "Koloseum", który jest emitowany na antenie Polsatu Sport. Bohaterowie KSW 53 w pewnym momencie nie utrzymali nerwów na wodzy...

Mateusz Gamrot i Norman Parke walczyli do tej pory dwa razy. Pierwsze starcie wygrał Polak, natomiast kolejne zostało uznane za nieodbyte po tym, jak "Gamer" przypadkowo włożył palec w oko rywala, który nie był w stanie kontynuować walki. Czas na zwieńczenie trylogii.

Polski pięściarz i PEJA trzymają SZTAMĘ [WIDEO]

Na dwa dni przed KSW 53, Gamrot i Parke spotkali się w programie "Koloseum" w Polsacie Sport. - Jak nie zrobisz wagi, dajesz mi sto procent gaży. Jak zrobisz, dajemy świetną walkę w sobotę - rzucił "Gamer", rozpoczynając dyskusję o... pieniądzach. Gdy prowadzący program Łukasz Jurkowski chciał zaprosić wszystkich na reklamy, doszło do awantury. Wyglądało, że Polak chciał zabrać pas swojemu rywalowi. Do akcji wkroczył stojący za kulisami współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, który wspólnie z "Jurasem" rozdzielił krewkich wojowników!

Mateusz Borek o rozstaniu z KSW: Nie jestem gotowy, by oglądać to spod klatki [WIDEO]

Gala KSW 53 odbędzie się w sobotę. W karcie walk znalazły się między innymi pojedynki Borys Mańkowski - Marcin Wrzosek, Tomasz Drwal - Łukasz Bieńkowski, Andrzej Grzebyk - Tomasz Jakubiec czy Artur Sowiński - Gracjan Szadziński.

Borys Mańkowski o marihuanie: Lepiej śpię

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.