Lech utajnił sparingi

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Lech Poznań wygrał tajny sparing. Timur Żamaletdinow z hat trickiem!

2019-07-12 13:13

Przygotowania do rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy są na ostatniej prostej. Lech Poznań postanowił utajnić dwa ostatnie mecze sparingowe w Opalenicy. W piątkowe przedpołudnie poznaniacy wygrali 3:1 z GKS-em Tychy, a trzy gole zdobył Timur Żamaletdinow.

Skąd znamy wynik tego spotkania? Na pewno nie z mediów klubowych Lecha Poznań. Już w czwartek sztab szkoleniowy Kolejorza zapowiedział, że oba piątkowe sparingi będą zamknięte dla mediów i publiczności. Tak też było, ale o wyniku poinformowali przedstawiciele pierwszego piątkowego rywala.

Rosyjski napastnik już do przerwy zgromadził trzy gole na swoim koncie. Gole zdobywał w 9., 17. i 42. minucie. Jedyne trafienie dla pierwszoligowca zaliczył Mathieu Scarlet, który pokonał bramkarza Kolejorza w 80. minucie.

To było piąte sparingowe zwycięstwo Lecha w szóstym meczu. Jeszcze w piątek Kolejorz rozegra kolejny tajny sparing. Rywalem ekipy Dariusza Żurawia będzie łotewski Spartaks Jurmała.