Mężczyzna zginął w pożarze! Tragiczna noc w Pile [zdjęcia]

Mężczyzna zginął w pożarze! Tragiczna noc w Pile
Autor: KP PSP Piła Mężczyzna zginął w pożarze! Tragiczna noc w Pile

Dramatyczny pożar w Pile. Minionej nocy cztery zastępy straży pożarnej pojawiły się w okolicach ogródków działkowych. Na miejscu znaleziono zwęglone ciało mężczyzny. Jak doszło do zaprószenia ognia?

Do tragicznego pożaru doszło w nocy ze środy na czwartek. Przed godz. 2:00 strażacy z Piły otrzymali zgłoszenie o pożarze w okolicy ogródków działkowych przy ulicy Lelewela.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się altana działkowa, która w całości jest objęta pożarem. Działania zastępów straży pożarnej polegały na podaniu w natarciu jednego prądu wody na palący się obiekt oraz w jednego prądu wody w obronie sąsiednich budynków - informują strażacy z Piły.

Niestety skutki zdarzenia są tragiczne. W trakcie przeszukania miejsca pożaru ujawniono zwłoki mężczyzny.

Działania ratownicze trwały ponad 3 godziny. Dalsze czynności w zakresie ustalenia przyczyny pożaru oraz tożsamości ofiary prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Tragiczny pożar w bloku na ul. Promiennej w Tarnowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE