Sanepid pojechał do lokalu, w którym kucharz GWAŁCIŁ CIASTO NA PIZZĘ. Co wykazała kontrola? [WIDEO +18, TYLKO U NAS]

2021-01-21 11:59 bw
Wielkopolska. Napalony nagi kucharz ugniatał ciasto penisem! Mamy nagranie. Wszystko widać
Autor: Datezone.com Wielkopolska. Napalony nagi kucharz ugniatał ciasto penisem! Mamy nagranie. Wszystko widać

Sanepid w Poznaniu interweniował w lokalu, w którym kucharz gwałcił ciasto na pizzę. Wulgarne, erotyczne nagranie trafiło do sieci, a wśród klientów pizzerii w Murowanej Goślinie zawrzało. "Jadłam tam wiele razy, aż mi niedobrze", pisała jedna z kobiet, widząc wideo, na którym kucharz ugniata ciasto do pizzy intymną częścią ciała. "Super Express" jako jedyny dotarł do nagrania. Zobaczycie je poniżej! A co ustalił sanepid? Okazuje się, że kontrola się... nie udała. Znamy wszystkie szczegóły.

Murowana Goślina. Kucharz gwałcił ciasto na pizzę, sanepid pojechał do lokalu

Nagranie zostało opublikowane w erotycznym serwisie randkowym przez mężczyznę, który zupełnie nagi ugniata penisem ciasto do pizzy. Mieszkańcy szybko rozpoznali w nim kucharza ze znanej i lubianej pizzerii! To jedna z restauracji w Murowanej Goślinie w województwie wielkopolskim. Zapowiedziano zgłoszenie sprawy do sanepidu. I choć oficjalnie nikt sprawy nie zgłosił, to przedstawiciele tej instytucji prześledzili media społecznościowe i sami zadecydowali o wizycie w lokalu. Ta, jak ustalił "Super Express", odbyła się w środę, 20 stycznia. Interwencja się nie udała. - Do lokalu pojechali nasi pracownicy, ale był on zamknięty. Wystosowano pismo do właściciela i czekamy, aby odpisał nam, jakie podjął działania w związku z tym incydentem - mówi nam Cyryla Frankowska-Staszewska, rzecznik poznańskiego sanepidu.

Murowana Goślina. Klienci są oburzeni: "Aż się niedobrze robi"

Oburzeni klienci są wstrząśnięci tym, co stało się w Murowanej Goślinie. "Jadłam tam nieraz, niedobrze mi", piszą na Facebooku. "Sprawa będzie zgłoszona do sanepidu, a właściciel tej pizzerii odpowie za wybryki swojego pracownika", zapowiada pani Anna. "Jak można, za przeproszeniem, bzykać ciasto do pizzy, gdzie następnie jest sprzedawane dla klientów naszego miasteczka", dodaje. Intymne nagrania szybko zostały usunięte, ale - jak wiadomo- w sieci nic nie ginie. Dotarliśmy do wideo! Znajdziecie je tylko w "Super Expressie". Szczegóły poniżej! 

Napalony kucharz zgwałcił ciasto do pizzy! Mamy nagranie. Wszystko widać!