Nie żyje młody piłkarz spod Poznania. Przegrał walkę z MIĘŚNIAKIEM

2020-12-03 11:46 bm
Nie żyje młody piłkarz spod Poznania. Przegrał walkę z MIĘŚNIAKIEM
Autor: KKS Jurand Koziegłowy Nie żyje młody piłkarz spod Poznania. Przegrał walkę z MIĘŚNIAKIEM

Nie żyje Mateusz Marciniak. Nastolatek przegrał walkę z nowotworem złośliwym. W ostatnim czasie reprezentował barwy zespołu KKS Jurand Koziegłowy. W internecie żegnają go najbliżsi oraz rywale z boiska.

Nie żyje Mateusz Marciniak. Piłkarz przegrał z nowotworem

Napłynęły do nas tragiczne wieści. Nie żyje Mateusz Marciniak. 19-letni piłkarz KKS Jurand Koziegłowy we wtorek (1 grudnia) przegrał walkę z nowotworem złośliwym. O jego śmierci poinformowały władze klubu.

- W dniu dzisiejszym niestety dostaliśmy informację najgorszą z najgorszych. W godzinach rannych odszedł od nas Mateusz "Baba" Marciniak. Rodzinie oraz najbliższym składamy Głębokie Wyrazy Współczucia. Mateusz spoczywaj w pokoju – napisano w mediach społecznościowych klubu.

Mateusz Marciniak od niespełna roku walczył z nowotworem. Na początku uskarżał się na bóle głowy. Portal sport.pl poinformował, że 19-latek miał mięśniaka mięśni poprzecznie prążkowanych.

Przez kilka miesięcy organizowane były zbiórki, aby pomóc Mateuszowi. Niestety, choroba okazała się silniejsza i nastolatek zmarł w miniony wtorek.

Pożegnanie Mateusza Marciniaka

19-latka żegnają przedstawiciele innych klubów, z którymi rywalizował. Kondolencje złożyły m.in. Akademia Piłkarska Błękitni Owińska, Pogrom Luboń i FC Grunwald.

Psychika a choroba nowotworowa