Oblali ofiarę trującą substancją i grozili, że podpalą! Makabryczne sceny w Ujściu

2021-10-14 13:31
Oblali ofiarę trującą substancją i grozili, że podpalą! Makabryczne sceny w Ujściu
Autor: KPP Piła Oblali ofiarę trującą substancją i grozili, że podpalą! Makabryczne sceny w Ujściu

Straszne sceny w Ujściu (pow. pilski)> Kilka dni temu doszło tam do rozboju. 33-letnia kobieta oraz 39-letni mężczyzna zaatakowali ofiarę, którą pobili i grozili, że podpalą. Sprawą zajęła się policja.

Do zdarzenia doszło pod koniec września na terenie Ujścia. Policjanci otrzymali informację o tym kilka dni temu. Dowiedzieli się, że pokrzywdzony został przewrócony na ziemię, a następnie był kilkukrotnie kopany oraz bity pięściami. - W pewnym momencie sprawcy sięgnęli po pojemnik z chemikaliami, którym oblali pokrzywdzonego. Grożąc zapalniczką, że podpalą mężczyznę zabrali mu jego telefon komórkowy, zegarek oraz pieniądze - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

W rozboju udział brały dwie osoby. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego 33-latkę i 39-latka. Oboje usłyszeli zarzut dokonania rozboju na pokrzywdzonym. - Na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy Posterunku Policji w Ujściu oraz Wydziału Kryminalnego materiałów, Prokurator Rejonowy w Chodzieży zdecydował o objęciu kobiety dozorem policyjnym, zakazem opuszczania kraju oraz zbliżania do pokrzywdzonego. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Chodzieży zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania - dodaje st. sierż. Zeszot. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Rozbój w sklepie. Sprawca pijany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE