Na trybunach zjawiło się ponad 41 tys. kibiców

Autor: fot. Bułgarska youtube/ screen Na trybunach zjawiło się ponad 41 tys. kibiców

Oprawa spotkania Lecha Poznań z Legią Warszawa [WIDEO, AUDIO]: Mecz przerwany przez gęsty dym

2016-03-21 9:08

W sobotę, 19 marca, Kolejorz zmierzył się z warszawską Legią. Spotkanie zakończyło się na niekorzyść Lecha Poznań wynikiem 2:0, jednak kibice zgotowali swojej drużynie widowiskowy doping. W pewnym momencie mecz musiał zostać przerwany przez gęsty dym

Na sobotnim spotkaniu Lecha Poznań z Legią Warszawa zjawiła się rekordowa ilość kibiców w sezonie zimowy 2015/2016 - na trybunach INEA Stadionu zasiadło 41 tysięcy 567 osób! Fani Kolejorza zgotowali swojej drużynie gorący doping - nie obyło się bez pokazów pirotechnicznych. W pewnym momencie przez gęstą mgłę wydobywającą się z trybun musiano przerwać mecz.

Zobaczcie sami, jak wyglądała oprawa meczu Lecha Poznań:

Przypomnijmy, że kibice zdobyli 35 tysięcy złotych na przygotowanie oprawy meczu, dzięki zakładowi z drużyną. Niestety, widowisko może kosztować więcej klub jak i samych kibiców - przerwany mecz może skutkować karami nałożonymi przez Komisję Ligi.

Bułgarska wypełniona do ostatniego miejsca + oprawy kibiców z perspektywy dachu. Duże WOW! Zobaczcie sami:Opublikowany przez Lech Poznań na 20 marca 2016

"Spodziewaliśmy się lepszego rezultatu"

Doping tysięcy kibiców nie zdołał pomóc podopiecznym Jana Urbana w wygranej. Lechici po raz pierwszy w tym sezonie zeszli pokonani z boiska w meczu z Legią. Już w pierwszej połowie warszawiacy zdobyli przewagę dwoma golami, które zdobył ł Nemanja Nikolić. Pomimo zaciętej walki w drugiej połowie, Lech Poznań nie zdołał zdobyć bramki.

- Przykro nam z powodu takiego rezultatu, ponieważ spodziewaliśmy się, że będzie on zdecydowanie lepszy. Za dużo osłabień na tak dobrze dysponowaną drużynę. Po strzeleniu bramek, goście kontrolowali przebieg spotkania - mówił po meczu trener lechitów, Jan Urban.

Posłuchajcie, co jeszcze powiedział naszemu reporterowi, Patrykowi Oko:

Po przegranej Lech Poznań spadł na szóstą pozycję w tabeli, a do liderującej Legii traci już osiemnaście punktów. Szansa na rehabilitacje przed własną publicznością już 1 kwietnia, w pojedynku ze Śląskiem Wrocław.