Porwanie w Poznaniu. Znamy brutalne szczegóły zbrodni. Włos się jeży!

i

Autor: LT, epoznan.pl, Paweł Jaskółka/Super Express(2)

Horror w Poznaniu

Paulina K. wykorzystała swojego 17-letniego kochanka, by zemścić się na 14-latce z Poznania?

2022-09-02 7:02

Historia uprowadzenia i zgwałcenia 14-letniej Kasi z Poznania wstrząsnęła całą Polską. Sprawcy zostali już zatrzymani, a na światło dzienne wychodzą coraz to nowe fakty. Okazuje się, że organizatorka porwania – 39-letnia Paulina K. - miała romans z 17-letnim Alanem, który na oczach porywaczy gwałcił 14-latkę. Z informacji, do których dotarł Onet, wynika, że kobieta nie tylko sypiała z młodszym o 22 lata nastolatkiem, ale także wspólnie z nim imprezowała i brała narkotyki.

Wszystko wskazuje na to, że główną organizatorką porwania i zgwałcenia 14-letniej Kasi z Poznania była 39-letnia Paulina K. Kobieta stara się umniejszać swoją rolę w tej makabrycznej zbrodni, ale coraz bardziej obciążają ją zeznania uczestniczących w porwaniu nastolatków. Informacje, do których dotarł Onet, potwierdzają wcześniejsze pogłoski o romansie 39-latki z 17-letnim Alanem. 17-latek miał potwierdzić w czasie śledztwa, że miał romans z „ciocią Pauliną”.

Czytaj także: Porwanie 14-latki z Poznania. Sprawcy ogolili ją na łyso i wykorzystali. Szczegóły mrożą krew w żyłach

Nastolatek, który trafił wcześniej do domu dziecka, poznał kobietę przez jej syna. Przez kilka tygodni poprzedzających porwanie miał odwiedzać kobietę w jej mieszkaniu. Nie tylko ze sobą sypiali, ale też wspólnie imprezowali, pili alkoholi i zażywali narkotyki. Jak informuje Onet, 17-latek w trakcie śledztwa wyraził skruchę i stwierdził, że żałuje tego co zrobił. Przyznał też, że działał pod wpływem 39-latki.

Zobacz również: Szokujące kulisy porwania 14-latki w Poznaniu

Paulinę K. obciążają swoimi zeznaniami także inni nastolatkowie biorący udział w porwaniu. Twierdzą, że bali się Pauliny K. i działali pod jej wpływem. To 39-latka miała obmyślić plan zemsty na 14-latce za to, że ta nazwała ją w wulgarny sposób. Paulina K. razem z nastolatkami porwała dziewczynkę w biały dzień spod marketu i przez prawie dwie godziny znęcała się nad nią. Nastolatka została zgwałcona i pobita. Sprawcy golili jej głowę, a wszystko nagrywali komórką.

Paulina K. stara się jednak umniejszać swoją rolę. Nie przyznaje się też do romansu z 17-latkiem. Jak dowiedział się Onet, 39-latka sama miała trudne dzieciństwo. Kilka lat temu za pośrednictwem telewizji szukała swojego rodzeństwa, które w przeszłości trafiło do domu dziecka. Już jako dorosła kobieta miała problem z alkoholem i narkotykami, przez co sąd w 2013 roku ograniczył jej prawa rodzicielskie nad obecnie 16-letnim synem oraz 13-letnią córką.

Obecnie 39-letnia Paulina K. i 17-letni Alan przebywają w aresztach. Nastolatek trafił do jednoosobowej celi, co ma go ochronić przed innymi osadzonymi, którzy doskonale już wiedzą o tym, że jest oskarżony o gwałt na dziecku. Za gwałt ze szczególnym okrucieństwem obojgu grozi nawet 15 lat więzienia. Troje pozostałych nastolatków, biorących udział w porwaniu, przebywa w schroniskach dla nieletnich.

Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji

Skąd bierze się zło? Co kieruje umysłem zbrodniarza?

Włącz podcast i poznaj historię najsłynniejszych seryjnych morderców świata!

Listen to "Elżbieta Batory - Krwawa Hrabina cz.1" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE