Brutalny atak na nastolatkę

Paulina K. zorganizowała porwanie i gwałt 14-latki! Wszystko na oczach dzieci! Sąd podjął decyzję

2022-10-20 9:09

Paulina K. w lipcu zainicjowała porwanie i gwałt na 14-letniej dziewczynce z Poznania. Jak się okazało, wszystko działo się na oczach dzieci kobiety, w tym 7-letniej córki. Niedługo po tym zdarzeniu poznański sąd wszczął postępowanie w sprawie pozbawienia 39-latki władzy rodzicielskiej. 19 października zapadła decyzja w tej sprawie.

Do porwania 14-latki doszło pod koniec lipca tego roku. 39-letnia Paulina K. wraz z 17-letnim Alanem O. uprowadziła dziewczynkę i wywiozła za miasto. Tam doszło do ataku na 14-latkę i gwałtu. Jak się okazało, wszystko działo się na oczach dzieci, w tym 7-letniej córki Pauliny K. Kobieta i jej pomocnik zostali zatrzymani.

Ograniczenie władzy rodzicielskiej Pauliny K.

Niedługo po tym zdarzeniu Sąd Rejonowy w Poznaniu wszczął postępowanie w sprawie pozbawienia Pauliny K. władzy rodzicielskiej. Kobieta jest matką trójki dzieci w wieku 7, 13 i 16 lat. Co ważne, 13-latka miała uczestniczyć w porwaniu i znęcaniu nad porwaną nastolatką, a działo się to również na oczach najmłodszego dziecka Pauliny K.

Jak informuje tvn24, w środę (19 października) odbyło się posiedzenie w sprawie Pauliny K. i jej dzieci. Sąd zdecydował o odroczeniu postanowienia do 7 grudnia, ale na rozprawie zapadła już ważna decyzja w tej sprawie. - Sąd wydał postanowienie w trybie zabezpieczającym o zawieszeniu władzy rodzicielskiej - przekazała tvn24 Elżbieta Gryziecka z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Decyzja sądu nie jest niczym nadzwyczajnym, bowiem takie kroki podejmowane są w sytuacji, gdy na przykład rodzic przebywa w areszcie. Zawieszenie władzy rodzicielskiej ogranicza przede wszystkim opiekę nad dziećmi, a także zarządzanie ich majątkiem. Dzieci w związku z ta decyzją trafiają do rodziny zastępczej lub ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. Kolejnym krokiem może być pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Porwanie 14-latki w Poznaniu

Paulina K. oraz Alan O. usłyszeli zarzuty uprowadzenia i pozbawienia wolności małoletniej oraz zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem i utrwalania treści pornograficznych (uczestnicy tego zdarzenia nagrywali całe zajście telefonami komórkowymi). Grozi im 15 lat pozbawienia wolności. Jak informuje prokuratura dwoje nieletnich, którzy uczestniczyli w tym zdarzeniu przebywa w schroniskach dla nieletnich, trzecia nieletnia jest pod nadzorem kuratora.

Szokujący w tym wszystkim jest motyw działań 39-latki i jej pomocników. Powodem porwania miał być dług w wysokości 20 zł, który nastolatka miała wobec córki 39-letniej Pauliny K.

Chciał ukraść auto. Spektakularna porażka! Na pocieszenie ukradł kierownicę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany