Piła: Potrzebował pieniędzy na telefon, więc ukradł je z zakrystii...

2018-09-20 13:51
Ukradł pieniądze z zakrystii
Autor: pila.policja.gov.pl Ukradł pieniądze z zakrystii

Nie miał pieniędzy na telefon, więc postanowił je ukraść. Policjanci z Łobżenicy prowadzą śledztwo w sprawie 18-latka, który jest podejrzany o kradzież z zakrystii blisko 2 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 16 września na terenie gminy Łobżenica. Nieznany sprawca wszedł na teren jednego z kościołów znajdujących się w powiecie pilskim, po czym udał się do zakrystii i ukradł niemal 2 tysiące złotych. Po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie o przestępstwie rozpoczęli poszukiwania złodzieja.

- Mundurowi szczegółowo analizowali każdą uzyskaną informację, a dodatkowo dobre rozpoznanie w środowisku przestępczym, spowodowało, że policjanci szybko wpadli na trop złodzieja, którym okazał się 18-letni mieszkaniec gminy Łobżenica. 17 września br. funkcjonariusze  zatrzymali amatora cudzego mienia w szkole mieszczącej się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - podaje podkomisarz Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

18-latek przyznał się do winy, a kradzież tłumaczył potrzebą kupna telefonu. Młodemu przestępcy grozi do 5 lat więzienia.

>> Wielkopolska: Jakie imiona są najpopularniejsze w naszym województwie? Niektóre dziwią!

>> Ksiądz miesiącami więził ją i gwałcił. Ofiara w końcu doczeka się sprawiedliwości?

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE