Pobił 79-latka w autobusie i groził mu śmiercią! Horror pod Poznaniem

i

Autor: KMP Poznań Pobił 79-latka w autobusie i groził mu śmiercią! Horror pod Poznaniem

Groza w autobusie

Pobił 79-latka w autobusie i groził mu śmiercią! Horror pod Poznaniem

2022-08-09 12:53

Dramatyczne wydarzenia w autobusie miejskim w Swarzędzu pod Poznaniem. Brutalnie został tam zaatakowany 79-letni mężczyzna. Agresor groził mu także śmiercią. Teraz został zatrzymany.

Do tych przykrych wydarzeń w Swarzędzu doszło 23 lipca. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do pobicia 79-letniego mężczyzny. Napastnik zaatakował go w biały dzień w autobusie miejskim linii numer 491. - Sprawca najpierw uderzył go w twarz, a następnie bił po głowie oraz kopał i uderzał pięściami po całym ciele. W związku z tym pokrzywdzony doznał licznych obrażeń ciała, a napastnik uciekł. Ponadto agresor groził mężczyźnie słownie utratą zdrowia i pozbawieniem życia - relacjonuje Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

CZYTAJ: Poznań: Bandycki atak na kierowcę autobusu

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy i trzy dni później (26 lipca) zatrzymali 30-letniego mieszkańca Swarzędza. Mężczyzna już wcześniej był notowany za inne przestępstwa. - Usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb karalnych. Policjanci wraz z prokuratorem wnioskowali o zastosowanie wobec niego 3 miesięcznego aresztu, a sędzia przychylił się do tego wniosku - dodaje Mróz.

Sonda
Kara za pobicie. Jaka kara powinna być za pobicie?
Śmiertelne pobicie obywatela Ukrainy w centrum Krakowa

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają