Nietypowa interwencja

Półnagi mężczyzna siedział w strumyku i nie mógł się ruszyć! Zaskakująca przyczyna [ZDJĘCIA]

2023-05-30 12:08

Półnagi siedział siedział w strumyku i nie potrafił z niego wyjść! Gdyby nie zainteresował się nim przypadkowy przechodzień, mogłoby się skończyć tragicznie. Przypominamy! Alkohol i woda to nigdy nie jest dobre połączenie!

Wielkopolskie. Półnagi mężczyzna nie mógł się wydostać ze strumyku

O tej nietypowej interwencji poinformowali Strażnicy Miejscy z Poznania. Okazało się, że w strumieniu w strumieniu Górczynka przypadkowy przechodzień zauważył, że pod mostkiem, w wodzie siedzi mężczyzna. Był zanurzony i… co dziwne półnagi.

Zgłaszający interwencję był zbulwersowany, bo prawdopodobnie nie przypuszczał, że w ten sposób ratuje temu mężczyźnie zdrowie, a może nawet życie. Strażników miejskich jednak przeczucie nie myliło, mężczyzna był w niebezpieczeństwie. Na miejsce od razu ruszyli strażnicy Referatu Interwencyjno - Drogowego.

Mężczyzna był co prawda pod wpływem alkoholu, ale był też poważnie wyziębiony. Nie był w stanie o własnych siłach wstać i wydostać się na brzeg. Strażnicy wyciągnęli go ze strumienia i okryli kocem termicznym. Mężczyzna trafił do szpitala.

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska
Nasi Partnerzy polecają