Potworne zderzenie busa i motocykla! Mężczyzna zginął pod Poznaniem

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express Nieopodal Murowanej Gośliny pod Poznaniem doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął motocyklista

Śmiertelny wypadek

Potworne zderzenie busa i motocykla! Mężczyzna zginął pod Poznaniem [AKTUALIZACJA]

2022-10-09 21:06

Motocyklista zginął pod Poznaniem, po tym jak zderzył się z samochodem typu bus. Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 9 października, po godz. 14, nieopodal Murowanej Gośliny. Wszystko działo się na drodze dojazdowej łączącej miejscowość Trojanowo z drogą wojewódzką nr 196. Prowadzący motocykl mężczyzna zginął na miejscu. Sprawą zajęła się prokuratura.

Śmiertelny wypadek pod Poznaniem. Motocyklista zginął po zderzeniu z busem w pobliżu Murowanej Gośliny

Aktualizacja godz. 21.06

Jak informuje Policja Wielkopolska, do wypadku doszło, gdy kierujący busem marki Mercedes uderzył w motocyklistę w czasie wykonywania manewru drogowego - wszystko działo się w kierunku Trojanowa. 51-latek prowadzący jednoślad zginął na miejscu.

Wcześniej pisaliśmy:

Nieopodal Murowanej Gośliny pod Poznaniem doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął motocyklista - informuje PAP. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 9 października po godz. 14, na drodze dojazdowej łączącej miejscowość Trojanowo i drogę wojewódzką nr 196. Motocykl zderzył się tam z busem. Wstępne przyczyny wypadku nie są jeszcze znane, ale jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, motocyklista zginął na miejscu.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej
Nasi Partnerzy polecają