Poznań: Była noc, a na środku chodnika stał wózek inwalidzki. Zaskakująca prawda!

2020-12-03 12:53 bm
Poznań: Była noc, a na środku chodnika stał wózek inwalidzki. Zaskakująca prawda!
Autor: Straż Miejska Poznań Poznań: Była noc, a na środku chodnika stał wózek inwalidzki. Zaskakująca prawda!

Nietypowe wydarzenia w centrum Poznania. Operator miejskiego monitoringu zauważył, że w okolicach ulicy Garbary znajduje się przewrócony wózek inwalidzki. Prawda okazała się zaskakująca! O co chodzi?

Do zdarzenia doszło w nocy z 1 na 2 grudnia. Operatorzy miejskiego monitoringu zaobserwowali wiele zdarzeń, ale te u zbiegu ulic Garbary i Wielkiej są zaskakujące i mające w sobie nutkę grozy.

- Operator zauważył na chodniku przewrócony wózek inwalidzki. Od razu nabrał podejrzeń, że za kwietnikiem może leżeć osoba, która na wózku się porusza - relacjonuje poznańska Straż Miejska.

Strażnicy pojechali na miejsce i potwierdzili wersję operatora. Na chodniku leżał mężczyzna o widocznym kalectwie! Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zdecydowało o przewiezieniu mężczyzny do Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

- Noc należała do chłodniejszych, wiał nieprzyjemny wiatr. Mężczyzna pod wpływem alkoholu, inwalida – nic dobrego to nie mogło wróżyć. Nie wiadomo jak zakończyłaby się ta historia, gdyby nie czujność operatora - dodają strażnicy.

ESKA XD EXTRA