Poznań: Darmowy koktajl tylko dla zaszczepionych. Akcja restauracji wywołała burzę

2021-06-16 10:55
Poznań: Darmowy koktajl tylko dla zaszczepionych. Akcja restauracji wywołała burzę
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań: Darmowy koktajl tylko dla zaszczepionych. Akcja restauracji wywołała burzę

Jedna z poznańskich restauracji przygotowała prezent dla swoich klientów. Jeśli jesteś zaszczepiony to przy zamówieniu otrzymasz darmowy koktajl alkoholowy lub bezalkoholowy. To wywołało w sieci potężną burzę.

Chodzi o restaurację Orzo, która znajduje się na poznańskich Garbarach. Każda zaszczepiona osoba - po okazaniu dowodu szczepienia - przy dowolnym zamówieniu otrzyma w prezencie koktajl (alkoholowy lub bezalkoholowy).

- To mały upominek do zamówienia dla osób po 1 lub 2 dawkach szczepienia, ponieważ nie chcemy być ponownie zamknięci jesienią- restauracja to nasze życie - napisali przedstawiciele restauracji.

Propozycja spotkała się z dużym oburzeniem internautów. Pod postem w mediach społecznościowych wywiązała się potężna burza, a większość komentarzy była negatywna. - Marketingowy strzał w kolano - twierdzi pani Marta. - No proszę koronazistowska knajpa w Poznaniu. Warto wiedzieć - dodał pan Adam.

Przedstawiciele restauracji podkreślają, że nie segregują gości i są otwarci na wszystkich gości. Wiele osób nie zrozumiało jednak ich przekazu.

- Nie jestem z Poznania, ale macie we mnie fana. Jak będę kiedyś na miejscu to Was obowiązkowo odwiedzę - stwierdził pan Dawid.

Gen. Grzegorz Gielerak: Nie będę apelował o szczepienie dzieci [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE