Poznań: Doskonałe wiadomości dla miłośników ZOO! Zostało tylko kilka dni

Nowe ZOO Poznań
Autor: Koroniec, CC BY-SA 4.0 Koronawirus PARALIŻUJE poznańskie ZOO. "Prosimy o zrozumienie i przepraszamy"

Koronawirus sparaliżował wiele miejsc i instytucji. Jednym z takich miejsc było poznańskie ZOO, które jest zamknięte od kilku tygodni. Tymczasem przedstawiciele Ogrodu Zoologicznego przekazali doskonałe wieści. Kiedy będziemy mogli wybrać się do ZOO w Poznaniu?

Pandemia koronawirusa odciska swoje piętno na wielu instytucjach. Od 27 marca w Polsce mamy twardy lockdown. Od tego dnia ZOO w Poznaniu jest także zamknięte. Ostatni komunikat mówił o tym, że będzie tak do 30 kwietnia. Teraz nieco to się zmieniło, co z pewnością ucieszy wielu mieszkańców Poznania.

- Ponowne otwarcie Nowego i Starego Zoo w Poznaniu dla Publiczności nastąpi 26 kwietnia (poniedziałek) i wówczas będzie otwarte codziennie w godz. 9-19. Także w dni świąteczne i podczas majówki - przekazali przedstawiciele ZOO.

To dobre wieści dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy lubią spacerować po ZOO. Już wkrótce będzie można kupować bilety online. Przedstawiciele ZOO przypominają, że na terenie obowiązuje wiele obostrzeń. M.in. trzeba nosić maseczki i zachowywać dystans. Zamknięte są także niektóre ekspozycje, a w słoniarni czy też chacie tygrysa obowiązuje limit osób.

Opole. King is back ! Do ZOO wrócił król zwierząt !
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE