Poznań: Dzik ZAATAKOWAŁ młode kobiety! "Zwabił go silny zapach"

2021-03-05 11:49
Poznań: Dzik ZAATAKOWAŁ młode kobiety! Chciał coś przekąsić! Zwabił go silny zapach
Autor: Straż Miejska Poznań Poznań: Dzik ZAATAKOWAŁ młode kobiety! Chciał coś przekąsić! "Zwabił go silny zapach"

Niebezpieczna sytuacja w Lesie Dębińskim w Poznaniu. Dzik zaatakował dwie młode kobiety. Zwierzę zwabił zapach przekąski, którą one miały przy sobie. Na miejscu interweniowała Straż Miejska. Jak to się skończyło?

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę późnym popołudniem. Dwie młode kobiety udały się na spacer do Lasu Dębińskiego i z pewnością nie spodziewały się, że ta wizyta skończy się w tej sposób. W pewnym momencie zaatakował je dzik! W związku z tym wezwały one Straż Miejską, która miała im pomóc.

- Kobiety nie umiały wskazać konkretnego miejsca, gdzie się znajdują dlatego pozostawały w kontakcie telefonicznym z patrolem, który włączył sygnały świetlne, by te mogły nakierować strażników. Po chwili poszukiwań udało się i patrol dotarł na miejsce. A tam zastał dwie przerażone i roztrzęsione kobiety stojące na ławce - relacjonują strażnicy.

Mundurowi sprawdzili okolice i okazało się, że stwierdzili, że zwierzę oddaliło się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że schował się w krzakach i gdy kobiety zeszły z ławki to ponownie je zaatakował! Miał on ewidentną ochotę na małe co nieco.

- Szybko okazało się, że nie miał zamiaru skrzywdzić kobiet, tylko miał ochotę po prostu na popcorn, który trzymały w papierowej torbie - dodają strażnicy.

Dzika zwabił silny zapach przekąski, ale strażnicy go szybko przegonili. Tym samym przestraszone kobiety mogły zejść z ławki i bezpiecznie wrócić do domu.

WŚCIEKŁY DZIK rozszarpał na strzępy nogę przechodnia! PADŁY STRZAŁY! Dramatyczne chwile w Zabrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE