Poznań: Margaret zaśpiewa na otwarciu galerii Panorama! Pojawi się też Agustin Egurrola!

2015-09-19 18:00 Redakcja ESKA INFO
Galeria Panorama po remoncie
Autor: fot. Galeria Panorama Galeria Panorama po remoncie

Przez kilkanaście ostatnich tygodni Galeria Panorama przechodziła gruntowny remont. Prace się już zakończyły, a w najbliższy weekend dla poznaniaków przygotowanych zostało wiele atrakcji. W programie między innymi darmowy koncert Margaret!

Galeria Panorama to jedno z najstarszych centrów handlowych w Poznaniu. Obiekt do użytku został oddany w 1997 roku. Przez osiemnaście lat centrum zdążyło zniszczeć, dlatego jego władze postanowiły wyremontować i przebudować galerię. W „nowej” galerii Panorama znajdą się też nowe sklepy oraz pierwszy w Poznaniu i jednocześnie drugi w Polsce fitness club tylko dla kobiet.

Galeria Panorama po remoncie
Autor: fot. mat. prasowe Galeria Panorama po remoncie

Jedzenie z samochodu, a później koncert Margaret!

Galeria Panorama świętowanie rozłożyła na cały weekend. W sobotę 19.09.2015 na parkingu przed Galerią, od strony ulicy Góreckiej stanie 7 wozów, z których każdy serwować będzie dania z innego zakątka świata. Będzie można spróbować między innymi kuchni włoskiej, meksykańskiej, węgierskiej czy amerykańskiej.

Największą atrakcją z pewnością będzie koncert Margaret! Panorama zaplanowała go na godzinę 19:00. Gwiazda na parkingu centrum wykona swoje największe przeboje. Koncertu można będzie posłuchać całkowicie za darmo, a pierwszych 500 osób, które będą chciały zobaczyć młodą gwiazdę z bliska otrzymają darmowe... lornetki!

Odwiedzisz galerię i … pomożesz innym!

W niedziele coś dla siebie znajdą przede wszystkim najmłodsi poznaniacy. Na potrzeby małych odkrywców stanie laboratorium i mini planetarium, a w strefie 3D do użytku wszystkich zainteresowanych dostępny będzie stół multimedialny i najnowszy cud techniki – okulary 3D, które zapewniają niecodzienne wrażenia wyłącznie osobie mającej je na sobie.

Tego dnia w Panoramie będzie można również pomóc potrzebującym! Klienci Galerii wezmą udział w próbie pobicia Charytatywnego Rekordu Panoramy. Mechanizm będzie prosty – za każdą osobę, która 20 września przekroczy próg Galerii zarządcy centrum przeznaczą 1 zł na rzecz jednej z czterech fundacji biorących udział w akcji. To jednak Klienci sami przez głosowanie zadecydują czy ich złotówka zostanie przeznaczona na rzecz Fundacji Niesiemy Nadzieję, Rakoff, poznańskiego Hospicjum Domowego czy też Fundacji Animal Security.

Wygra fundacja, która otrzyma najwięcej głosów i to ona otrzyma największy zastrzyk finansowy dla swojej działalności. Pozostałe 3 natomiast otrzymają wsparcie w wysokości 1000 zł każda.

Wybieracie się na otwarcie Galerii Panorama?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE