Poznań: Policjanci zatrzymali dostawcę pizzy! Wcześniej ukradł auto, pieniądze i terminal

2021-06-24 12:45
Poznań: Policjanci zatrzymali dostawcę pizzy! Wcześniej ukradł auto, pieniądze i terminal
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań: Policjanci zatrzymali dostawcę pizzy! Wcześniej ukradł auto, pieniądze i terminal

Kilka dni temu na terenie Poznania doszło do paskudnej kradzieży. Piotr J. zgłosił się do pracy w jednej z pizzerii. Pierwszego dnia ukradł służbowe auto, pieniądze i terminal. Policjanci w końcu go zatrzymali.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (20 czerwca). Pracę w "Pizzerii na Łazarskim Cieście" rozpoczynał pewien mężczyzna. Był to dla niego pierwszy dzień w pracy. Okazało się, że także ostatni. Piotr J. wyjechał z pierwszymi dowozami i już nie wrócił do lokalu. Właściciele zgłosili sprawę na policję. Najpierw udało się odnaleźć auto, bowiem mężczyzna je porzucił, a we wtorek mundurowi zatrzymali złodzieja.

- Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald ustalili miejsce jego przebywania i zatrzymali mężczyznę. Sprawca usłyszał już zarzut przywłaszczenia, za które grozi mu do 5 lat więzienia - przekazali policjanci.

Do sprawy odnieśli się także przedstawiciele pizzerii, którzy podziękowali mieszkańcom oraz policji.

- Po interwencji policji dowiedzieliśmy się, że dane osobowe oraz dokumenty tożsamości, które przedstawił Piotr J. były autentyczne w co zwątpiliśmy po tym jak kontakt z kierowcą się urwał. Trudno na chwilę obecną mówić o zakończeniu sprawy bo znajdzie ona swój finał w sądzie, ale dziś z pewnością zaśniemy spokojniejsi. Dziękujemy za każde słowa wsparcia i kierujemy się starym ludowym przysłowiem „Co nas nie zabije, to nas wzmocni” - napisali.

Złodziej alkoholu wybrał fatalne miejsce. Wbiegł z towarem pod radiowóz!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE