Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. Kim jest dziewczyna z WIDEO?

2020-09-24 10:14 BM
Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. Kim jest dziewczyna z WIDEO?
Autor: SE Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. Kim jest dziewczyna z WIDEO?

Para kochanków uprawiała seks w toalecie klubu X-Demon w Poznaniu. Zostali oni nakryci przez ochroniarzy i nagrani przez jednego ze świadków. Głos w sprawie zabrała już kobieta, która nie jest widoczna na nagraniu, ale wiele osób przypisuje jej udział w igraszkach. Tak więc kim jest dziewczyna, która uprawiała seks?

Poznań: Uprawiali namiętny SEKS w klubowej toalecie

Kilka dni temu w klubie X-Demon w Poznaniu pewna para uprawiała namiętny seks w toalecie. Igraszki w ukryciu zostały jednak zdemaskowane. Zaniepokojeni inni klubowicze wezwali na pomoc ochronę, która otworzyła drzwi i zobaczyła rozebraną parę.

Na nagraniu widać parę kochanków, która jest wyraźnie zawstydzona całą sytuacją. Niestety, w sieci wylała się fala hejtu na osoby, które uprawiały seks w toalecie. Ponadto zostały one napastowane, co jest karygodne!

Seks w toalecie klubu X-Demon. Kim jest dziewczyna z WIDEO?

Pani Anita wystosowała w sieci oświadczenie, w którym napisała, że spotyka się z wielkimi nieprzyjemnościami. Wiele osób właśnie jej przypisuje "zabawy" w klubowej toalecie.

- Stałam się ofiarą przez zbieżność w wyglądzie fizycznym. Ponoszę konsekwencje (wyzwiska, groźby, nękanie mnie, moich znajomych, rodziny) za coś czego nie zrobiłam! - czytamy.

Tak więc kim jest dziewczyna widoczna na wideo z klubu? W całym zamieszaniu to naprawdę nie jest istotny fakt. Osoby widoczne na wideo są dorosłe i w pełni odpowiadają za swoje działania. Nikt nie ma prawa ich szkalować, jak to ma miejsce w przypadku pani Anity. Kochankowie z klubu za swoje działania z pewnością ponieśli już konsekwencje.

Czytaj też: Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. W tle wielka KARA. Dla kogo?

Seks w miejscach publicznych

W ostatnim czasie seks w miejscach publicznych to prawdziwa plaga. Jakiś czas temu pisaliśmy o dwóch parach, które współżyły ze sobą na wieży widokowej koło Wolsztyna w Wielkopolsce. Do orgii w centrum miasta dochodziło w Koninie, gdzie para oddawała się oralnym pieszczotom. Głośnym echem odbiły się również miłosne poczynania mieszkanki miejscowości Bardo na Dolnym Śląsku. Z kolei głośnym hitem ostatnich dni jest seks na ulicy Mariackiej w Katowicach.

Uprawiali namiętny seks w klubowej toalecie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.